Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pożar kuźni w prokuraturze, ale...

Sprawa kuźni, jak już pisaliśmy na naszym portalu, trafiła do Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu. Przyczyny pożaru wyjaśniają kołobrzescy policjanci. Na tę okoliczność przesłuchana została Jolanta Hrynio, miejski konserwator zabytków. Z początkiem stycznia, wydała ona właścicielowi działki zalecenia, związane z zabezpieczeniem obiektu przed niszczeniem po pożarze, a w przyszłości odbudowę zabytku.

Jak udało nam się ustalić, do kołobrzeskiego magistratu wpłynęła ekspertyza, w której właściciel obiektu nie zgadza się - jak udało nam się ustalić - z treścią zaleceń. Tematem ma zająć się koszalińska delegatura Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków, która zdecyduje, co dalej z kuźnią przy ul. Jedności Narodowej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama