Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziki na Grochowskiej - czekają tam na nie ziemniaki lub makaron...

Jak długo można przypominać mieszkańcom, żeby nie wyrzucać przed domem jedzenia? Jak widać po tym, co dzieje się na Dzielnicy "Lęborska", jeszcze długo. Mieszkańcy tej części Kołobrzegu, zwłaszcza osoby starsze, wychodzą z założenia, że resztki jedzenia, ba - nawet specjalnie gotowane porcje - pomogą zwierzętom przetrwać zimę. Tylko dlaczego te dzikie zwierzęta mają przychodzić do miasta?

Na to pytanie próbują sobie także odpowiedzieć niektórzy mieszkańcy. Tu zamieszczamy zdjęcia z ulicy Grochowskiej dzisiejszego poranka. Tam regularnie wyrzucane jest jedzenie, można więc to miejsce nazwać dziką stołówką. Tyle, że dziki, które tam przychodzą, stwarzają zagrożenie dla ludzi i zwierząt domowych. Ten sam problem występuje w Parku Dąbrowskiego. Tam na przykład jedzenie jest wyrzucane pod drzewa, albo chowane w wyłomach starych drzew, dlatego i tam nie brakuje dzików.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama