Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trwa naprawa nawierzchni na remontowanym odcinku ulicy Krzywoustego

O stanie nawierzchni na remontowanym odcinku ulicy Krzywoustego od ronda Solidarności do ronda Patana pisaliśmy już wielokrotnie. Inwestycja prowadzona jest na odcinku należącym do Zarządu Dróg Wojewódzkich. Od wczoraj prowadzone są prace naprawcze ubytków w jezdni. Przypominamy, że ta ulica jest placem budowy. Jak usłyszeliśmy od pracowników, nie produkuje się w okresie zimowym asfaltu. Dlatego wykonawca przebudowy tej drogi znalazł firmę, która przywiozła na plac budowy specjalne urządzenie do produkcji masy na ciepło, którą ułożono na kilku uszkodzonych odcinkach. Spowodowało to, że dziury na jezdni i poboczu zostały wypełnione masą i poruszanie się tym odcinkiem ulicy dziś jest możliwe bez takich utrudnień jak jeszcze w niedzielę. Przypominamy o ograniczeniu prędkości na tym odcinku do 40 km/h. Aktualnie największe utrudnienia i nierówności spotkać możemy na skrzyżowaniu Krzywoustego i Gryfitów, tam trwa budowa ronda i prace ziemne, przez co nie ma tam aktualnie możliwości wyrównania nawierzchni.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama