Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sportowa Dziesiątka Gazety Kołobrzeskiej [foto]

Zakończyła się Gala Sportowej 10 Gazety Kołobrzeskiej. Karolina Szczerba i Paweł Dzierżak zdobyli prestiżową nagrodę Sportowej Dziesiątki w kategorii Sportowiec Roku.

W trakcie 29. edycji naszego cenionego plebiscytu uhonorowano łącznie 11 wyjątkowych osobistości ze świata sportu oraz trenerstwa. Pierwszym zasłużonym laureatem, który odebrał swoje wyróżnienie, był Dariusz Bajko. Nagroda ta, ufundowana przez MOSiR, stanowi szczególne wyróżnienie dla nauczyciela wychowania fizycznego.

W kategorii "Niezłomnych Sportowców" szczególne uznanie zyskali Andrzej Wyganowski i Mieczysław Szpak. Z kolei wśród trenerów roku, statuetkę otrzymał Krzysztof Ośliślok, zaś nagrodę za "Sportowy Sukces Roku" w tejże kategorii odebrała Joanna Nowicka. Nie zabrakło także wyróżnień dla młodych talentów. Tytuł "Sportowej Nadziei" przypadł Wiktora Ryckiewiczowi i Mateuszowi Romaniukowi, zaś w kategorii "Młodzieżowcy Roku" triumfowali Julia Iwan i Karol Kalicki.

Paweł Dzierżak, uhonorowany za "Sportowy Sukces Roku" w kategorii "Sportowiec Roku", reprezentowany był na gali przez prezesa koszykarskiej drużyny Kotwica. Coroczny już plebiscyt zyskał uznanie wśród wielu dyscyplin sportowych, choć należy zauważyć, że siatkówka odegrała w nim znaczącą rolę, a samą Karolinę Szczerbę czytelnicy gazety wybrali na Sportowca Roku.

Niezapomnianą galę uświetnił obecny specjalny gość, Piotr Gruszka, zaś część artystyczną wspaniale uzupełnili utalentowani tancerze z grupy Carnival Stars.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama