Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zdawalność egzaminów na prawo jazdy. Która szkoła jest najlepsza?

Najnowsze zestawienie dotyczące średniej zdawalności egzaminów na prawo jazdy w ośrodkach szkolenia kierowców na terenie Powiatu Kołobrzeskiego, oparte jest na danych z egzaminów państwowych przesłanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego z miast takich jak Koszalin, Gdańsk, Łomża, Nowy Sącz, Siedlce, Słupsk, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

Prezentowane dane statystyczne obejmują ośrodki szkolenia kierowców funkcjonujące w obszarze Powiatu Kołobrzeskiego, które na koniec 2023 roku figurowały w rejestrze ośrodków szkolenia kierowców prowadzonym przez Starostę Kołobrzeskiego.

Analiza tych danych pozwala na dokładne zrozumienie efektywności procesu szkolenia kierowców na tym obszarze. Średnia zdawalność egzaminów w poszczególnych kategoriach pozwala na ocenę jakości pracy ośrodków szkolenia oraz może być istotnym wskaźnikiem dla osób planujących podjęcie nauki jazdy.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama