Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pawilony na nadmorskim deptaku w budowie

W sercu uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu trwają prace nad nowymi pawilonami handlowo-gastronomicznymi. Projekt ma na celu uporządkowanie handlu w tej części miasta, a pawilony zostaną wykorzystane zarówno przez lokalne gastronomie, jak i sklepy. W tym roku powstają dwa pawilony, zlokalizowane w dwóch kluczowych miejscach:

Aleja Nadmorska: Tutaj powstanie pawilon, który pomieści aż cztery lokalizacje gastronomiczno-handlowe. Dodatkowo, zaplecze sanitarne będzie dostępne dla klientów i pracowników. Na ul. Rodziewiczówny: Na działce przy nadmorskim deptaku, tuż przed wejściem do parku koło kortów tenisowych, powstanie pawilon dla dwóch lokalizacji gastronomiczno-handlowych.

W urzędzie czuć optymizm co do zakończenia budowy przed nadchodzącym sezonem letnim. Termin zakończenia inwestycji przypada pod koniec kwietnia. Pytanie, czy miasto zdąży wyłonić najemców na czas, aby już w wakacje mogli prowadzić swoje działalności w nowych pawilonach?

Projekt pawilonów został wyłoniony w konkursie architektonicznym we wrześniu 2021 r. Między molo a Kamiennym Szańcem staną ich ponad 20, tworząc spójny i estetyczny krajobraz uzdrowiskowej części miasta.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama