Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Urząd Miasta podejmuje działania po incydencie z cegłą

W odpowiedzi na nasz ostatni artykuł (przeczytaj) dotyczący odpadającej cegły z wieży ratusza, urząd miasta podjął decyzję o podjęciu działań w celu zabezpieczenia budynku. Attyki, które były ostatnio remontowane w 2009 roku, są obecnie w stanie dalekim od idealnego, podobnie jak kominy. Istnieje konieczność ich remontu lub przemurowania.

Dodatkowo, planowane jest przeprowadzenie hydrofobizacji elewacji, co jest konieczne do wykonania co jakiś czas. Ostatnia taka procedura miała miejsce w 2013 roku. W związku z powyższym, urząd miasta szykuje przetarg, który zostanie ogłoszony na początku marca.

W międzyczasie, w celu zabezpieczenia przed ewentualnymi upadkami kolejnych fragmentów cegieł, zostały ustawione płotki. Działania te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom odwiedzającym nasze  miasto.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama