Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ma być jaśniej i bezpieczniej

Powiat Kołobrzeski złożył wniosek do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2022 -2024. Zadanie nosi tytuł „Budowa doświetlenia przejść dla pieszych na ul. 6 Dywizji Piechoty w Kołobrzegu”.

Celem projektu jest wykonanie doświetlenia dwóch przejść dla pieszych (4 szt. lamp doświetlających) na ul. 6 Dywizji Piechoty w Kołobrzegu.

W ramach projektu przewidziane są następujące działania: zakup lamp doświetlających przejścia dla pieszych, montaż lamp doświetlających, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, podłączenie do sieci energetycznej, wykonanie niezbędnych pomiarów.

Realizacja tych działań zwiększy bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych. Wnioskowana kwota dotacji wynosi 100 000,00 zł, a koszt całkowity planowanego wydatku to 130 000,00 zł.

Planowany termin realizacji zadania to kwiecień  - listopad 2024 r.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama