Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zakończono ważną inwestycję łączącą Radzikowo z Grzybowem

W czwartek zakończono i odebrano technicznie ścieżkę rowerową wzdłuż ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu. Odcinek drogi objęty inwestycją ma długość ponad jeden kilometr. Zakres projektu obejmował: Rozbudowę chodnika o drogę rowerową, budowę ciągu pieszo-rowerowego, przebudowę zjazdów, budowę oświetlenia, oznakowanie pionowe i poziome.

Pieszym i rowerzystom bardzo brakowało takiego połączenia, teraz będzie zdecydowanie bezpieczniej, nikt też nie będzie chodził po ciemnej ulicy jak miało to miejsce do tej pory.

Starosta Tomasz Tamborski zaznacza, że oznakowanie poziome będzie jeszcze poprawiane, a spoiny między kostkami zostaną ponownie zamulone. Na przeszkodzie wszystkiemu stały ciągle opady deszczu. Obecnie oczekuje się jedynie na uruchomienie instalacji oświetleniowej przez firmę energetyczną. Całkowity koszt inwestycji wyniósł prawie 3 miliony złotych, z czego 50% pozyskano z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama