Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowe stojaki zastąpią stare drewniane

Pod koniec czerwca miasto wymieniło dwa stojaki na nekrologi. Nowe estetyczne przyjęły się na tyle, że miasto postanowiło wymienić kolejne. W piątek rozpoczął się proces demontażu oraz wymiany 7 istniejących "miejsc na nekrologii", zgodnie z informacją przekazaną przez urząd miasta. Zamontowane zostaną nowe tablice informacyjne, które mają służyć mieszkańcom do publikowania nekrologów. Nowe tablice zostaną umieszczone w tych samych lokalizacjach, co poprzednio. Te wymieniane od dziś są na  ul. Chodkiewicza/Tarnowskiego, Jodłowej, Nowogródzkiej, Słowińców, Starynowskiej, Tarnowskiego oraz na Osiedlu Ogrody obok piekarni.

Wykonawcą prac jest firma PPHU BL SERWIS. Całkowita wartość zakupu wraz z montażem nowych tablic wynosi 32.718,00 złotych. Przewidywane zakończenie prac planowane jest na 21 marca tego roku.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama