Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tam jest przejazd dla rowerów czy go nie ma?

Przywykliśmy, że na ulicy Krzywoustego dzieją się rzeczy, które nie mają prawa się dziać. A ponieważ jest to własność samorządów, to - jak wskazują nasi czytelnicy, żeby coś się zmieniło, trzeba interweniować. Droga nr 163 od Ronda Patana do Ronda Kołobrzeg Wschód należy do miasta. Za Rondem Patana w kierunku Janisk, jest przejście dla pieszych. Pan Adrian zwrócił nam uwagę na nieprawidłowe oznakowanie tego przejścia. Od strony Kołobrzegu jest tam ustawiony znak D6-a, informujący o przejściu dla pieszych. To oznakowanie pionowe jest ważne, gdyż nie ma tam właściwego oznakowania poziomego, a całe przejście jest tymczasowe. Tyle, że od strony Janisk, użyto znaku D6-b, czyli przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów. Powstaje więc pytanie: czy w tym miejscu możliwy jest wjazd na jezdnię, zamiast prowadzenia jednośladu?

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama