Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Piłkarze grają i mamy drogowy paraliż miasta

Z powodu meczu o podwyższonym ryzyku, kibice gości muszą zmierzyć się z niefortunnie umieszczoną bramą wejściową. Aby umożliwić im dostęp do stadionu, konieczne jest zamknięcie ruchu na ulicy Solnej na odcinku od Zygmuntowskiej do Bałtyckiej. Dodatkowo, wjazd na Śliwińskiego od strony Łopuskiego jest niemożliwy.

Na miejscu jest już sporo policji w pełnym bojowym rynsztunku. Dodatkowe utrudnienia wynikają z budowy ścieżki rowerowej na Łopuskiego, gdzie ruch jest jednokierunkowy. W efekcie, zakorkowane są całe ulice Zygmuntowska i Łopuskiego. Utrudnienia mają potrwać minimum do godziny 15.30.

Niestety, informacje o zamknięciu ulic docierają do kierowców zbyt późno, często dopiero gdy są już za kierownicą. W październiku sytuacja wyglądała podobnie, chociaż wtedy Łopuskiego była przejezdna w obu kierunkach. Obecnie, aby dostać się z jednej strony miasta na drugą, kierowcy muszą korzystać z ulic Kamienna i Wolności.

Apelujemy do odpowiednich służb o wcześniejsze informowanie kierowców o planowanych zamknięciach ulic.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama