Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziur na Krzywoustego dalej nie brakuje

Czytelnicy nadal skarżą się, że na ulicy Krzywoustego ich koła lądują w dziurach, a jezdnia jest dziurawa jak ser szwajcarski. Piszemy o tym od tygodni, ale i tak postanowiliśmy sprawdzić.

Faktycznie, sytuacja poprawiła się na odcinku drogi, który należy do województwa (pomiędzy Rondem Patana a Rondem Solidarności). Tam, krytyka mieszkańców trafiła wreszcie na podatny grunt i dziury w dużej większości załatano. To samo niezbędne jest na odcinku miejskim tej ulicy (od Ronda Patana do Ronda Kołobrzeg Wschód). Prawa część pasa z i do Kołobrzegu pełna jest dziur. Jak wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, sprawa została zgłoszona i dziury zostaną załatane. My sprawdziliśmy, jak wygląda sprawa i jest szansa, że niedługo zostanie otwarty dwujezdniowy dwupasmowy łącznik pomiędzy Rondem Patana i Rondem Kołobrzeg Wschód, budowany na zlecenie GDDKiA. Wówczas można by wykonać większy remont na ulicy Krzywoustego. Urzędnicy boją się również, że większe prace na tej ulicy w obecnej sytuacji spowodują korki i niezadowolenie kierowców. Miejmy nadzieję, że nowa droga zostanie oddana do użytku jak najszybciej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama