Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeg - najlepszą miejscowością nad morzem

Wyczekiwane wyniki Zimowych Gwiazd Travelist 2024 są już dostępne. Polacy oddali swoje głosy, wybierając najatrakcyjniejsze miejsca i atrakcje na zimowe wypady. Eksperci z Magazynu Travelist.pl starannie ocenili i zestawili te miejsca, a teraz oto zwycięzcy:

Zakopane – Król Zimy  Na pierwszym miejscu podium wśród miejscowości górskich znajduje się Zakopane. To nie tylko zimowa stolica Polski, ale również prawdziwa gwiazda. Co roku przyciąga rzesze turystów spragnionych „prawdziwej” zimy – pełnej białego puchu, smakującej oscypkiem i kwaśnicą. W otoczeniu śnieżnych szczytów i przy akompaniamencie góralskiej muzyki, Zakopane staje się magicznym miejscem dla miłośników zimowych przygód.

Dolnośląska Perła  Karpacz zajmuje drugie miejsce na podium. To urokliwe miasteczko w Karkonoszach, gdzie Liczyrzepa, legendarny Duch Gór, czuwa nad klimatem i urokiem. Bliskość Czech oraz doskonała infrastruktura w ośrodkach narciarskich przyciągają turystów. Karpacz to miejsce, które warto odwiedzić, nie tylko dla pięknych widoków, ale także dla niepowtarzalnej atmosfery.

Na trzecim miejscu podium znajduje się Szklarska Poręba. Te magiczne Karkonosze są równie urokliwe jak Tatry, ale bardziej dostępne dla przeciętnego turysty. Przygotuj się na niezapomniane widoki, wspaniałe szlaki i bliskość natury.

Najpopularniejszy Kurort Nad Morzem: Kołobrzeg. W plebiscycie Zimowych Gwiazd Travelist 2024, Kołobrzeg zdobył pierwsze miejsce i zasłużenie stanął na najwyższym stopniu podium. Co sprawiło, że to miasto wygrało serca turystów? Odpowiedź jest prosta: brak miejsca na nudę!

Kołobrzeg – Miasto z Drugą Najpiękniejszą Plażą  Kołobrzeg może poszczycić się drugą najpiękniejszą plażą w Rankingu Polskich Plaż 2023. To miejsce, gdzie piasek spotyka morze, a widoki zapierają dech w piersiach. Ale to nie tylko plaża przyciąga turystów. Wyjątkowa Starówka, uroczy Nadmorski Park Zdrojowy, Latarnia Morska oraz Skansen Morski to tylko niektóre z atrakcji, które czarują odwiedzających. Nie można też zapomnieć o fascynujących muzeach, takich jak Muzeum Oręża Polskiego i Muzeum 6D Maszoperia.

Perła Nadmorska  Gdańsk zajmuje drugie miejsce na podium. To miasto o bogatej historii, gdzie współczesność splata się z przeszłością. Fontanna Neptuna, Park Oliwski, Westerplatte – to tylko niektóre z miejsc, które warto odwiedzić. Gdańsk to także kultowe spoty, które przyciągają turystów przez cały rok.

Hel, jeden z 15 najbardziej zdumiewających półwyspów świata według serwisu The World Geography, to miejsce dzikości i tajemniczości. Przyroda, plaże, latarnia morska – to wszystko sprawia, że Hel jest wyjątkowy. A bliskość Trójmiasta dodaje mu atrakcyjności.

Zakopane, Kołobrzeg, Szczyrk Mountain Resort i Termy Chochołowskie – to te miejsca zajęły pierwsze miejsca w plebiscycie na Zimowe Gwiazdy Travelist 2024. Pełna klasyfikacja znajduje
się na stronie https://magazyn.travelist.pl/zimowe-gwiazdy-travelist-2024-lista-zwyciezcow/

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama