Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Twój Powiat" zaprezentował kandydatów na radnych

We wtorek odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego "Twój Powiat", na której przedstawiono kandydatów na radnych do Powiatu Kołobrzeskiego. Tomasz Tamborski przewodzi temu zespołowi, a głównym celem, jak podkreślono na spotkaniu, jest praca ponad podziałami politycznymi na rzecz zbudowania silnego powiatu.

W swoim wystąpieniu Tomasz Tamborski wspomniał o marszu ku zwycięstwu Anny Mieczkowskiej, który rozpoczął się wczoraj. Przywołał również słowa premiera Donalda Tuska: "Nie ma wrogów tam, gdzie jest demokracja". Podkreślono obecność różnorodnych grup społecznych wśród uczestników, od przedsiębiorców po tych, którzy wychowali wiele pokoleń.

Andrzej Olichwiruk wspomniał o ostatnich pięciu latach, w których wspólnie pracowano na rzecz rozwoju powiatu. "Wyrażamy radość z przyłączenia się do nas wielu nowych osób, które swoją wiedzą wzbogacają tę kampanię." - mówił Olichwiruk.

Następnie zaprezentowano kandydatów z czterech okręgów do Rady Powiatu, wśród których znalazło się wiele znanych nazwisk.

"Tak wierzę, że stworzymy dobrą drużynę, która przyniesie zwycięstwo"-  mówił po prezentacji Tomasz Tamborski. Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy swoim poparciem wspierali drużynę "Twój Powiat". Wśród nich byli Helena Rudzis - Gruchała, Mieczysław Kuchciak, trener piłkarskiej "Kotwicy" Maciej Bartoszek oraz Andrzej Mielnik, który w imieniu kołobrzeskich przedsiębiorców podkreślił wagę reprezentowania interesów mieszkańców nad interesami partyjnymi. "Jest rzeczą, która mnie męczy w samorządzie, to polityka. Jeśli idziemy do samorządu, zostawmy książeczki partyjne za miastem, reprezentujmy interesy mieszkańców, a nie partii. Trzymam kciuki, bo wreszcie będzie normalnie, partyjne przynależności nie będą miały znaczenia."

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama