Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Finansowe wsparcie dla siatkarek OPP [wideo]

Dziś Ognisko Pracy Pozaszkolnej otrzymało znaczne wsparcie finansowe w wyniku zakończonych konkursów. Łączna suma dofinansowania przez powiat wyniosła 300 tysięcy złotych, z czego 130 000 zł zostało przeznaczone na projekty skierowane do dzieci i młodzieży. Środki te mają wspomóc aktywne spędzanie wolnego czasu oraz promować zdrowy styl życia poprzez dbałość o kondycję i sprawność fizyczną.

Pozostała część, czyli 170 tysięcy złotych, zostanie przeznaczona na wsparcie siatkarek z OPP, które obecnie rywalizują w 2. lidze siatkówki. Trener drużyny podkreślił, że ciężko pracują nad swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Wyraził również pewność co do utrzymania drużyny w drugiej lidze, zapewniając, że siatkarki z Kołobrzegu będą kontynuować walkę o sukces.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama