Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto i Wody Polskie w kierunku porozumienia: zniknie łacha na rzece?

W środę, prezydent Anna Mieczkowska, spotkała się z nowym dyrektorem Wód Polskich - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie, panem Michałem Durką. Spotkanie miało na celu rozwiązanie szeregu problemów, które leżą w kompetencji Wód Polskich, a o których miasto Kołobrzeg zabiegało od lat. W trakcie dyskusji poruszono również kwestię łachy na Parsęcie.

W efekcie rozmów, oba urzędy ustalą listę spraw i celów, które wspólnie chcą osiągnąć. Przez najbliższe dwa tygodnie będą pracować nad tymi zagadnieniami. W połowie marca zostanie podpisany list intencyjny o współpracy Miasta Kołobrzeg z Wodami Polskimi, w którym precyzowane będą działania, jakie podejmą obie strony.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama