Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kontrakty z dzielnicami, pomysły na kolejne 5 lat [wideo]

W siedzibie kołobrzeskiej strefy mieszkańca, znajdującej się na rogu Łopuskiego i Armii Krajowej, odbyła się dziś konferencja prasowa dotycząca planów i pomysłów na kołobrzeskie dzielnice. Anna Mieczkowska poinformowała, że w ciągu tygodnia, od godziny 15 do 18, będzie można przyjść i porozmawiać z kandydatami lub wolontariuszami. Będzie można zapytać o szczegóły programu oraz porozmawiać o pomyśle na miasto. Strefa, jak podkreśliła Mieczkowska, sprawdziła się już w 2018 roku.

Kandydaci na radnych dziś prezentowali specjalne kontrakty, podpisane przez Annę Mieczkowską z zarządami dzielnic, dotyczące realizacji poszczególnych zadań na najbliższe 5 lat. Pomysły na te zadania zostały zebrane podczas spotkań z mieszkańcami. Mieczkowska podkreśliła, że są to punkty, za które mieszkańcy będą mogli rozliczyć ich działania za 5 lat.

Wśród zaprezentowanych propozycji najwięcej dotyczy remontów ulic miejskich i osiedlowych, remontów placów zabaw, wybiegów dla psów, boisk dla szkół, ścieżek rowerowych oraz budowy filii biblioteki na dzielnicy zachodniej.

Szczegóły w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama