Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ruszyła budowa boiska przy SP3

Szkoła Podstawowa nr 3, dotychczas pozbawiona własnego boiska sportowego, weszła w etap zmian. W tym roku na terenie szkoły powstanie nowoczesne boisko wielofunkcyjne, zapewniające możliwość uprawiania piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, a także wyposażone w bieżnię oraz siłownię zewnętrzną. Realizacja tego projektu wymaga zaangażowania wykonawcy, który w ciągu 160 dni ma zakończyć budowę nowego boiska. Koszt inwestycji to 1,3 miliona złotych.

Obecnie trwają prace związane z demontażem starej nawierzchni asfaltowej oraz prowadzone są prace związane z infrastrukturą kanalizacji deszczowej. Plan przewiduje, że z boiska będzie można korzystać już na początku nowego roku szkolnego. W związku z prowadzonymi pracami, od poniedziałku zostanie zamknięte wejście od strony podwórka, a dostęp będzie możliwy tylko od strony Łopuskiego.

Należy podkreślić, że prace prowadzone są w taki sposób, aby nie przeszkadzać uczniom podczas zajęć lekcyjnych. Wszelkie działania podejmowane są z uwzględnieniem harmonogramu szkolnych zajęć, aby zapewnić spokojną atmosferę w czasie nauki.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama