Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowe nasadzenia na Myśliwskiej

Dziś Zarząd Dróg przystąpił do kolejnych nasadzeń przy ul. Myśliwskiej. W roku 2022 przeprowadzono prace związane z przebudową tej ulicy. Jednym z kluczowych elementów tego projektu było zagospodarowanie części terenów zielonych. W efekcie, posadzone zostały ostrokrzewy, laurowiśnie oraz trawy ozdobne. W nadchodzącej wiosennej porze zakwitną tam: hiacynty, żonkile, szafirki, tulipany i czosnki.

Teraz, Zarząd Dróg przystąpił do kolejnego etapu nasadzeń, tym razem na wyspie dzielącej pasy ruchu. W ramach tego przedsięwzięcia, posadzono 16 platanów, kontynuując istniejące nasadzenia wzdłuż ul. Fredry. Obecnie pracujemy nad nasadzeniem żywopłotów z laurowiśni, róż oraz traw ozdobnych wokół metalowej konstrukcji - poinformował starosta Tomasz Tamborski.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama