Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kandydatka z Trzeciej Drogi walczy o miejsce w sejmiku

W poniedziałek Helena Rudzis-Gruchała, kandydatka z listy Trzeciej Drogi, oficjalnie zapowiedziała swój udział w wyborach na radną województwa. W swoim wystąpieniu podkreśliła swoje doświadczenie w pracy samorządowej, które zamierza kontynuować i rozwijać. Helena Rudzis-Gruchała zamierza również ubiegać się o miejsce w sejmiku województwa z pierwszego miejsca w okręgu numer trzy, obejmującym powiaty świdwiński, drawski, kołobrzeski, choszczeński i wałecki

Kandydatka wyraziła swoje zobowiązanie wobec przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje działalności z pokolenia na pokolenie. Jej celem jest wspieranie rozwoju małych miejscowości oraz ich mieszkańców. kandydatka podkreśliła, że nie można dopuścić, aby mieszkańcy wsi byli pozbawieni dostępu do komunikacji czy usług społecznych. Zdaniem kandydatki, wszyscy powinni korzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje miasto.

Wśród postulatów Heleny Rudzis-Gruchały znajduje się również zdrowie, walka o programy dla dzieci i młodzieży oraz przeciwdziałanie chorobom cywilizacyjnym. Kandydatka zwróciła uwagę na potrzeby seniorów, wykorzystując ich wiedzę i doświadczenie.

Podczas konferencji głos zabrał wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego, Rafał Rosiński. Rusiński podkreślił, że dzień wyborów to moment, w którym demokracja staje na pierwszym miejscu. Wspiera najlepszą kandydatkę z tego regionu, która jest gwarantem realizacji swojego programu.

Głos zabrał również starosta Tomasz Tamborski, który nie ukrywał, że zna się z kandydatką od wielu lat. Współpraca między nimi jest owocna, a obecność Heleny Rudzis-Gruchały w sejmiku województwa będzie stanowiła prawdziwą reprezentację powiatu kołobrzeskiego.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama