Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowy, kilometrowy odcinek ścieżki rowerowej gotowy [wideo]

Brakujący odcinek ścieżki rowerowej został dziś oficjalnie otwarty, inwestycja trwała kilka miesięcy, w tym czasie powstał 1,1 kilometrowy odcinek, który połączył miasto oraz Radzikowo z istniejącą siecią ścieżek w kierunku Grzybowa, Dźwirzyna i Mrzeżyna. Zakres projektu obejmował rozbudowę chodnika z uwzględnieniem ścieżki rowerowej, budowę ciągu pieszo-rowerowego, a także przebudowa zjazdów i nowa instalacja oświetleniowa. Ta wybudowana została zarówno na ścieżce jak i na ulicy. Ścieżka wraz z chodnikiem została podniesiona i znajduje się w sporej odległości od jezdni. Teraz będzie tam o wiele bezpieczniej. Całkowita wartość wykonywanych robót wynosi 2.950.084,74 zł w tym uzyskano dofinansowanie w wysokości 50% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Jak poinformował starosta Tomasz Tamborski na wiosnę zostanie wykonane malowanie znaków poziomych, za kilka dni ma zostać uruchomione oświetlenie.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama