Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kto zapłacił za banery "króla Podczela"?

Artur Dąbkowski, zwany też przez niektórych "królem Podczela", wieloletni radny tej dzielnicy i kandydat na radnego w bieżących wyborach, jest widoczny na materiałach wyborczych niemal wszędzie w tej części miasta. Zgodnie z przepisami, materiały wyborcze kandydatów muszą być podpisane w zakresie źródła ich finansowania. I w przypadku tego kandydata są: sfinansowano ze środków KWW Anny Mieczkowskiej "Kołobrzescy Razem". Oznacza to, że radny wykorzystał banery z poprzedniej kampanii samorządowej. Nakleił logo KWW Jacka Woźniaka "OK samorząd", ale nie zmienił informacji o finansowaniu.

Zapytaliśmy Artura Dąbkowskiego o to, skąd pochodzą środki na banery. Dostaliśmy informację, że płaci za to KWW Jacka Woźniaka Koalicja Samorządowa. Zapytaliśmy o te banery lidera KWW Jacka Woźniaka, ale ten powiedział nam, że nie zna tego przypadku. Z naszych informacji wynika, że sprawa ma trafić do komisarza wyborczego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama