Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Naprawiają Krzywoustego, ruch łącznikiem dalej ograniczony

Od kilku dni na ulicy Krzywoustego trwają prace naprawcze prowadzone przez wykonawcę łącznika pomiędzy węzłem S6 a rondem Patana. Aktualnie prace koncentrują się w trzech głównych obszarach. Pierwszym z nich jest obszar tzw. agrafki obok ronda Patana, drugim jest wjazd do Budzistowa, a trzecim obejmuje budowę chodników, montaż krawężników i przebudowę wjazdu na Janiska.

W zeszłym tygodniu rzecznik GDDKiA oddziału Szczecin poinformował nas, że ruch poprzez łącznik powinien zostać puszczony w obu kierunkach już poprzedniego piątku. Niestety, zgodnie z najnowszymi informacjami, ten termin nie został dotrzymany. Okazało się, że konieczne było dodatkowe działanie w postaci poprawy dylatacji, co opóźniło planowany harmonogram. Niemniej jednak, zgodnie z obietnicą, cały ruch przez łącznik ma zostać puszczony do końca bieżącego tygodnia. Więcej informacji będziemy mieli w piątek.

W związku z pytaniem dotyczącym prowadzenia prac równolegle, otrzymaliśmy odpowiedź, że wykonawca ma czas do końca kwietnia na ukończenie prac, co sprawiło, że niezbędne prace musiały się nałożyć.

Warto zaznaczyć, że pomimo możliwości wyjazdu z miasta nową trasą, wjazd do miasta nadal odbywa się przez ulicę Krzywoustego. W związku z tym podróżujący w kierunku miasta powinni uwzględnić dodatkowy czas podróży wynoszący około 20-30 minut. Z powodu czasowego blokowania jezdni przez koparki i ładowarki.

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama