Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gmina ustawiła kontenery, miasto chce ich usunięcia

W czwartek zostaliśmy poinformowani o postawieniu dziwnych kontenerów za Urzędem Gminy Kołobrzeg przy ul. Trzebiatowskiej. Początkowo sugerowano nam, że to może pomieszczenia socjalne w związku z jakąś inwestycją. Niestety, sprawę zaczęliśmy rozpoznawać zbyt późno i nie udało nam się dotrzeć do gminy w godzinach pracy urzędu. Z bliższych ustaleń wiadomo, że w części zewnętrznych pomieszczeń przechowywane są gminne dokumenty. To nieco dziwne, bo tego rodzaju pomieszczenia raczej nie są do tego przystosowane. Sprawdzanie zaczęliśmy od wyjaśnienia, czy tego rodzaju tymczasowe obiekty mogą stać w tej części miasta, gdy jest tam obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego. Na nasze proste zapytanie odpowiedziała Ewa Pełechata, zastępca prezydenta ds. gospodarczych, która stwierdziła, że nie tylko nie ma takiej opcji, ale kontenery stoją na terenie... miasta. Jak usłyszeliśmy, miasto ma zażądać ich usunięcia.

Wystosowaliśmy do Urzędu Gminy Kołobrzeg pytania w przedmiotowym temacie i gdy dostaniemy odpowiedzi, powrócimy do tematu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama