Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pola Nadziei już w niedzielę

Już w niedzielę 24 marca pojawią się na terenie Kołobrzegu Wolontariusze, którzy będą rozdawać żonkile z bibuły kwestując na rzecz naszego Hospicjum. Wolontariusze będą mieli identyfikatory, żółte koszulki i oznaczone puszki. W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba wolontariuszy, aż 200 osób wyruszy jutro na ulice miasta, akcja potrwa od 10 do godziny 16.

Przez ostatni tydzień własnoręcznie wytworzone żonkile do Hospicjum dostarczały przedszkolaki ale także uczniowie szkół podstawowych oraz średnich z naszego miasta i okolic.

Ogromnym wyzwaniem było wybudowanie, z pomocą Społeczeństwa, kołobrzeskiego Hospicjum, ale pomoc ludzi potrzebna będzie już zawsze. Dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich o wsparcie finansowe podczas niedzielnych Pól Nadziei.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama