Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Naruszanie ciszy wyborczej i banery przed lokalami wyborczymi

W całym kraju trwa cisza wyborcza przed wyborami samorządowymi. W Kołobrzegu jest spokojnie i nie odnotowano większych incydentów. Największy problem to pojazdy poruszające się z reklamami kandydatów, na przykład autobusy. W okresie ciszy wyborczej, reklama dynamiczna jest zabroniona.

Jeszcze przed ciszą wyborczą, czyli w piątek w nocy, przed częścią lokali wyborczych na terenie Kołobrzegu, pojawiły się nowe materiały wyborcze: plakaty, banery, a  także materiały wbite w ziemię. Sprawdziliśmy to w wcześniej, pytając w urzędzie miasta. Jak powiedział nam Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, miasto nikomu nie zezwoliło na rozwieszanie materiałów. Jak widać, w mieście, część komitetów prowadzi kampanię na majątku miejskim do tego celu nieprzeznaczonym. Pytany o to rzecznik prezydenta twierdzi, że straż miejska mogłaby interweniować, gdyby ktoś się na to skarżył. Żadna skarga nie wpłynęła.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama