Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bańkowska z najlepszym wynikiem do sejmiku

Znamy już wyniki w naszym okręgu do Sejmiku Zachodniopomorskiego. Najlepszy wynik osiągnęła Koalicja Obywatelska, nieco gorszy Prawo i Sprawiedliwość. Bój o mandat rozegrał się pomiędzy Lewicą a "Trzecią Drogą". O mandacie zadecydowało 559 głosów. Radnego będzie miała Lewica kosztem koalicjanta w rządzie. Najlepszy wynik osiągnęła Anna Bańkowska, zdobywając ponad 15 tysięcy głosów. Ciekawostką natomiast jest fakt, że na liście PiS kandydat z drugiej pozycji - Marek Subocz, otrzymał większe poparcie niż wyborcza lokomotywa - Henryk Carewicz. A oto lista radnych do sejmiku z naszego okręgu:

KOALICJA OBYWATELSKA
Anna Bańkowska
Krystyna Kołodziejska-Motyl

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek Subocz
Henryk Carewicz

LEWICA
Stanisław Wziątek

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama