Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Piknik z okazji Dnia Ziemi [foto]

W sobotę 13 kwietnia na Skwerze Pionierów w Kołobrzegu odbył się piknik ekologiczny z okazji Dnia Ziemi. Organizatorzy postanowili zwrócić uwagę na potrzeby kołobrzeskiego schroniska dla zwierząt. W tym roku idea pikniku polegała na wsparciu schroniska poprzez zbiórkę karmy dla zwierząt. W zamian za przyniesienie karmy, każdy uczestnik otrzymał sadzonkę róży. Przygotowano aż 500 sadzonek, które rozeszły się błyskawicznie. Dzięki tej akcji udało się zebrać sporo kilogramów pokarmu.

Podczas pikniku nie zabrakło również licznych atrakcji. Była możliwość skosztowania kuchni molekularnej, odbyła się również gra miejska. Dla dzieci przygotowano liczne animacje oraz dmuchane atrakcje, co cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Piknik ekologiczny na Skwerze Pionierów cieszył się ogromnym powodzeniem. Organizatorzy planują, że akcja zostanie powtórzona za rok. W ten sposób chcą przede wszystkim zachęcić mieszkańców do dbania o środowisko i zwierzęta.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama