Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Czesław Hoc: My się nie obrażamy na demokrację [wideo]

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości i Centroprawicy spotkali się dziś z dziennikarzami aby podsumować ostatnią kampanię wyborczą. Poseł Czesław Hoc podziękował za wszystkie głosy oddane na listy oraz jego jako kandydata na prezydenta. Poseł mówił o tym, że nie było sukcesu, ale i też porażki.

Podczas konferencji przedstawiono wszystkich radnych zasiadających zarówno w Radzie Miasta, Powiecie, jak i Sejmiku Województwa. Każdy z nowych radnych zabrał głos i opowiedział kilka słów o sobie i planach. Podziękowano za wsparcie w zakresie umieszczania banerów i plakatów. Kampania PiS była skromna ze względu na ograniczone finanse oraz trudności z pozyskaniem ścian i nośników informacyjnych, które były już wykorzystane przez inne strony. Dodatkową barierą było wysokie finansowe wymaganie za wynajęcie przestrzeni czy ściany do reklamy. Zdecydowano się skoncentrować na bezpośrednim kontakcie z wyborcami.  Na spotkaniu nie poinformowano, kto zostanie przewodniczącym klubu, zarówno w mieście, jak i powiecie. Jak dodał poseł Czesław Hoc, rozmowy w tej sprawie są jeszcze prowadzone.

Nowo wybrany radny Piotr Buda powiedział : Jako nowy radny, (...)zobowiązuję się do pełnienia tej funkcji w sposób transparentny, uczciwy, bez zobowiązań i powiązań, bo jak wiemy ściany potrafią zobowiązać. (...)  debata, rozmowy, dyskusje będą merytoryczne, a podejmowane działania będą wyłącznie kierowane dla dobra społeczeństwa, nie dla deweloperów pani prezydent, ale wspólnoty lokalnej.

Barbara Aściukiewicz opowiedziała o genezie powstania jej hasła wyborczego. Dlaczego Śląska Babka? Odpowiedź w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama