Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak widać po śmietnikach, jesteśmy gotowi na majówkę

Pisaliśmy niedawno o sporze kompetencyjnym w sprawie drogi krajowej nr 11 (przeczytaj). Ostatnio zauważyliśmy, że nadal ze śmietników wzdłuż tej trasy na obszarze miasta, wysypują się śmieci. Zdjęcia z okolic Ronda Solidarności nadesłał nam również czytelnik. Sprawa nie jest nowa i można by rzec, że regularnie wzdłuż tej trasy jest nieporządek. Tego rodzaju wizytówki, zwłaszcza w związku z przyjazdem turystów na majówkę, nie są na potrzebne. Piszemy o tym jednak także dlatego, że istnieje ryzyko, że po jednym majowym dniu, z tych śmietników znowu będą wysypywać się odpadki. A majówka jest w tym roku dość długa...


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama