Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zamiast sygnalizacji, policjant kierował ruchem, wiemy dlaczego

W środę niektórzy kierowcy zdziwili się obecnością policjanta ruchu drogowego na skrzyżowaniu Solnej z Bałtycką i Śliwińskiego. Nie działała tam sygnalizacja świetlna. Gdy przyjechaliśmy na miejsce dowiedzieliśmy się dlaczego. Dziś w Koszalinie rozpoczynają się eliminacje wojewódzkie policjantów ruchu drogowego, wczoraj jeden z kołobrzeskich funkcjonariuszy mógł sprawdzić swoje umiejętności właśnie na tym skrzyżowaniu.

Konkurs obejmuje kilka konkurencji w tym : strzelanie z broni służbowej, kierowanie ruchem drogowym na skrzyżowaniu, jazda sprawnościowo-szybkościowa samochodem, jazda sprawnościowa motocyklem, test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, test wiedzy i sprawdzian praktyczny z udzielania pierwszej pomocy. W zeszłym roku sierżant sztabowy Dawid Adamski zajął 3 miejsce oraz zwyciężył w kategorii jazdy sprawnościowo - szybkościowej samochodem.

Życzymy powodzenia!

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama