Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rowerowy piknik na deptaku [foto]

Przez dwie godziny na promenadzie przy Sułkowskiego trwał rowerowy piknik pod hasłem "Na dwóch kółkach Kołobrzegu". Wydarzenie to cieszyło się dużą popularnością, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi, które miały okazję wziąć udział w licznych atrakcjach.

Dla najmłodszych uczestników nie brakowało rozrywki. Na terenie pikniku zorganizowany został rowerowy tor przeszkód, a także pojawiło się stoisko kołobrzeskiej komendy, gdzie można było dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie na drodze, przymierzyć alkogogle czy oznakować swój rower. Dodatkowo, animatorki zadbały o dobrą zabawę najmłodszych oferując dmuchany zamek oraz pyszne, darmowe lody.

Dla tych, którzy potrzebowali drobnych napraw czy porad dotyczących swoich jednośladów, dostępny był także serwis rowerowy.

Bez wątpienia, największym zainteresowaniem cieszył się konkurs wiedzy o kołobrzeskiej promenadzie, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody. Kulminacyjnym momentem całego wydarzenia był natomiast wspólny przejazd rowerowy od hotelu Marine do Latarni Morskiej, który zakończył udaną i pełną wrażeń imprezę.

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama