Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wjazd na promenadę pod kontrolą słupków

Wkrótce na Promenadzie Morskich Szeptów pojawią się specjalne wysuwane słupki, które mają na celu zabezpieczenie deptaku przed niepożądanym ruchem samochodowym. Aktualnie prace trwają przy ulicy Norwida, przy fontannie i kortach tenisowych. Kolejnym miejscem, gdzie zostaną zamontowane podobne bariery, będzie wjazd na promenadę przy Sułkowskiego obok hotelu Marine.

Miasto zdecydowało się na montaż takich słupków z uwagi na  liczne zgłoszenia dotyczące zniszczeń nawierzchni, jakie powodują samochody wjeżdżające na teren przeznaczony wyłącznie dla pieszych. Najczęściej byli to dostawcy skracający sobie drogę. Nowe słupki będą wyposażone w system zdalnego otwierania przez aplikację, którą miasto uruchomiło prawie dwa lata temu, otwierać się też będą na sygnały dźwiękowe służb ratunkowych.  Podobne rozwiązanie zastosowano przy wjeździe na molo.

Wprowadzenie tych zabezpieczeń ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników promenady oraz ochronę miejskiej infrastruktury przed dalszymi zniszczeniami.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama