Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Niewybuch zablokował galerię, już zabrali go saperzy

Przed godziną 10 policja otrzymała informację o odnalezieniu niewybuchu na placu budowy za galerią handlową w Budzistowie. Jest to prawdopodobnie pocisk moździerzowy. Wjazd z ronda do galerii jest zablokowany przez policję. Niezbędna okazała się też ewakuacja klientów sklepu z materiałami ogrodowo-budowlanymi. Na miejsce jadą saperzy.

Aktualizacja (12:00):
Przybyli na miejsce saperzy zabrali pocisk moździerzowy. Okazało się, że zarówno niewybuch, jak i 24-funtowa kula armatnia, została w to miejsce podrzucona z jakiegoś wykopu budowlanego. Kula, prawdopodobnie z 1807 roku, trafiła do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Wjazd do galerii odbywa się już bez utrudnień.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama