Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od czerwca PKP uruchamia przystanki

Trochę to trwało, ale wraz z wakacyjną korektą rozkładu jazdy PKP uruchamia wszystkie przystanki kolejowe wybudowane na terenie Kołobrzegu. Od marca czynny jest ten w Radzikowie. Teraz uruchomiony zostanie przystanek Amfiteatr (kierunek Kołobrzeg - Koszalin  i Ogrody (Kołobrzeg - Białogard).

Łącznie na terenie miasta mamy obecnie 4 przystanki: Stadion, Radzikowo, Amfiteatr i Ogrody. Zatrzymują się na nich tylko pociągi osobowe. Czy zatrzymywanie się pociągu np przy Ogrodach (ul. Koszalińska) na czas opuszczenia rogatek przekonamy się już od 9 czerwca.

Dodatkowo jak już pisaliśmy Powstanie parking w sąsiedztwie przystanku osobowego Ogrody. Będzie posiadał 70 stanowisk postojowych, w tym 3 stanowiska dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama