Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Starosta spotkał się z Radą Muzeum

W Pałacu Braunschweigów odbyło się posiedzenie Rady Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu z udziałem starosty Mirosława Tessikowskiego. Zaplanowane spotkanie związane było z zapoznaniem się z wizją nowego starosty w zakresie działalności statutowej powiatowej instytucji muzealnej, a także przedstawieniem przez dyrektora Aleksandra Ostasza zagadnień związanych z potrzebami inwestycyjnymi muzeum. Dyskutowano także na temat przyszłości hangaru w Rogowie. Mirosław Tessikowski zapewnił o swoim wsparciu na rzecz dalszego rozwoju kołobrzeskiego muzeum, z drugą w Polsce kolekcją dotyczącą historii Wojska Polskiego. Wziął także udział w dyskusji na temat funkcji kulturalnej i naukowej Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Zgodnie z ustawą o muzeach, rada sprawuje nadzór nad wypełnianiem przez muzeum jego powinności wobec zbiorów i społeczeństwa, w szczególności zaś nad realizacją celów stawianych przez ustawodawcę. Jej kadencja trwa 4 lata, a udział w pracach ma charakter społeczny.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama