Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wszystko gotowe, za chwilę ruszy tu budowa ronda

Firma Strabag z Pruszkowa w przyszłym tygodniu przystąpi do budowy ronda na skrzyżowaniu ulic 6 Dywizji Piechoty i Św. Wojciecha. Starosta kołobrzeski, Mirosław Tessikowski, zapowiedział w środę w naszej audycji rozpoczęcie prac przy cmentarzu komunalnym. Teren jest już przygotowany, drzewa zostały usunięte,przygotowano też tymczasową organizację ruchu. Przebudowa obejmie około 160 metrów drogi wraz z infrastrukturą. Planowane są prace nad nowym rondem, modernizacją jezdni, chodników, ścieżek rowerowych, zjazdów oraz oświetlenia.

Projekt uzyskał 50% dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, co stanowi kwotę 1.042.784,91 zł z całkowitej wartości 2.100.000 zł.

Zakończenie budowy ronda planowane jest na koniec października.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama