Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 czerwca 2024    |    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
22 czerwca 2024    
    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak skok z pali, to koniecznie z rolką wideo...

Roleczki na media społecznościowe to coś, co sprzedaje się jak świeże bułeczki. Żeby nie zginąć w milionie rolek na kwadrans, trzeba wymyślić coś głupiego. Idealnie do tego nadaje się falochron na plaży. To nic, że jest tam zakaz napisany w kilku językach, bo głupota ma swój własny. Wejście z kolegą jest niezbędne, bo ktoś ten "wyczyn" musi nagrać. Krótka rozgrzewka i skok. Można podpisać, że jestem w Kołobrzegu, w Kołobrzegu jestem. Wcześniej warto sprawdzić ceny transportu zwłok na terenie Polski. Poszukiwanie ciała jest w pakiecie bezpłatnym. Piszemy o tym każdego roku, a każdego roku ratownicy mają dziesiątki interwencji z tego tytułu. Nie wszyscy wychodzą z wody o własnych siłach...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama