Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jakie atrakcje i wydarzenia czekają nas w tym seoznie wakacyjnym? [wideo]

Prezydent Miasta Anna Mieczkowska oraz dyrektorzy miejskich instytucji sportowo kulturalnych zaprezentowali dziś zarys oferty przygotowanej dla mieszkańców i turystów w sezonie letnim. Na początek jak już dziś was informowaliśmy koncert z okazji otwarcia lata przy latarni morskiej (przeczytaj). Oprócz tego miasto promować się będzie w ogólnopolskich telewizjach, będą to zarówno reklamy jak i promocja miasta w znanych programach śniadaniowych i radiowych.

W tym roku sporo wydarzeń przygotowała miejska biblioteka, wszystkie spotkania będą bezpłatne, będą też dwie strefy relaksu w bibliotece na ogrodach oraz na Frankowskiego. Regionalne Centrum Kultury stawia na sprawdzone już wieloletnie koncerty i wydarzenia, to prawie 69 wydarzeń przez sezon letni, między innymi muzyka w Katedrze, poranne koncerty przy Bindażu, występy orkiestry zdrojowej, Rock Festiwal ( Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni oraz Farben Lehre), festiwal artystów ulicy, czy RCK PRO JAZZ Festiwal.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do plażowej strefy koło kamiennego szańca. Animacja dla najmłodszych, boiska do siatkówki plażowej. Nowością będzie otwarta siłownia na deptaku, będzie ona bezpłatna. 23 sierpnia w Hali Milenium czeka nas Gala MMA.

O szczegółach wydarzeń będziemy was informować.

Więcej informacji w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama