Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Niedługo po spotkaniu z mieszkańcami Radzikowa, tłumnie przybyła reprezentacja Platformy Obywatelskiej udała się do jednej z sal na parterze, gdzie odbyło się zebranie wyborcze radzikowskiego koła tej partii. W spotkaniu uczestniczył między innymi Artur Mackiewicz i najcenniejszy nabytek koła, Janusz Gromek.


Janusz Gromek otrzymał mandat prezydenta Kołobrzegu startując z poparcia właśnie Platformy Obywatelskiej. Jednak trochę czasu upłynęło, zanim prezydent wstąpił do partii, stając się członkiem właśnie koła w Radzikowie. Tymczasem w kole bez zmian. Jego szefem pozostał Andrzej Haraj, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6. W rozmowie telefonicznej zamiast pochwalić się poparciem członków partii, sam od razu przyznał, że sala w której było zebranie, została opłacona według obowiązujących w placówce stawek. Nikt nie miał cienia wątpliwości, że tak też było.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama