Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dar MłodzieżyNa kołobrzeskiej plaży na spacerowiczów czekała nie lada atrakcja. W okolicach główek portowych zakotwiczył Dar Młodzieży, wspaniały trzymasztowy żaglowiec szkoleniowy Akademii Morskiej w Gdyni. Fregata musiała przerwać rejs, gdyż jeden z członków załogi ze względów zdrowotnych został odstawiony na ląd.


Dar Młodzieży przepływał w okolicy Kołobrzegu, będąc w rejsie szkoleniowym do Kopenhagi. Na jego pokładzie szkolą się studenci z akademii morskich w Gdyni i Szczecinie.
Fregata została zbudowana w 1982 roku w Stoczni Gdańskiej. Jej długość z bukszprytem dochodzi do niemal 110 metrów. Wysokość przekracza 50 metrów. Powierzchnia 26 żagli to 3000 metrów kwadratowych. Dar Młodzieży może zabrać 176 osób, z tego 120 praktykantów.

Fot. Michał Świderski

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama