Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Po raz kolejny w ciągu ostatnich 3 miesięcy odbyła się Społeczna Kontrola Władzy organizowana przez kołobrzeskie struktury Prawa i Sprawiedliwości. Sygnowana hasłem "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", miała na celu monitoring bieżących problemów, z którymi borykają się mieszkańcy. W czwartek tradycyjnie kontrolował poseł Czesław Hoc.


Kontrola posła Hoca i jego sprawozdanie z dokonanych czynności kontrolnych, a właściwie z odczytanych fragmentów odpowiedzi na jego interpelacje, dotyczyła problemów smrodu i masztu telefonii komórkowej w Radzikowie, a także masztu telefonii komórkowej na galerii "Hosso". Specjalnych afer nie odkryto. Nieprawidłowości też nie, poza tematem instalacji  pirolizy w Radzikowie, ale te informacje są już w obiegu publicznym od dawna. Podczas SKW poruszano również temat działalności Komisji Rewizyjnej Rady Miasta, której praca nie tylko pozostawia wiele do życzenia, ale przede wszystkim nie zasiada w niej radny z klubu opozycyjnego.
I generalnie to by było na tyle. SKW zaczyna oscylować w kierunku kilkunastominutowych wypowiedzi posła Czesława Hoca, prezentacji problemów mieszkańców i kolejnych komentarzy posła na poruszane tematy i sprawy nieco poboczne. A zamiast zwoływać ludzi i kazać im się publicznie spowiadać z problemów, wystarczyłoby popracować u podstaw, aby wiedzieć, co w mieście PiSzczy, a nawet od czasu do czasu POleci z łoskotem w różnych zakątkach Kołobrzegu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama