Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziwisz się mieszkańcom Radzikowa, że nie chcą obok siebie intensyfikacji przerobu odpadów, który to proces związany jest ze smrodem i odpadami wydzielającymi fetor? Zobacz zdjęcia, na których widać to, czego nie zobaczyłeś w gazecie czy w telewizji. Smród ma różne oblicza. Zobacz smrodowisko radzikowskie.

Na początek zamieszczamy widok kompostowni okiem satelity z 2008 roku. Czysto, nie ma hałd śmieci, na ziemi nie zalegają odpady. Kolejna fotografia przedstawia ujęcie części tego terenu z lotu ptaka z września 2009 roku. Widać już hałdy zalegające na kompostowni, ale widać też instalację do pirolizy. Kolejne fotografie przedstawiają, jak na kompostowni składowane są od kilku miesięcy hałdy. Podczas ostatniej wizyty Janusza Gromka na kompostowni, fotografowano go w środku, a nie na tle tych hałd. Ciekawe dlaczego? Czyżby ktoś nie chciał czegoś komentować?
Kolejne fotografie pochodzą z okresu niedługo po uroczystym otwarciu zakładu "Portka" spółka z o.o. w 2009 roku. Przedstawiają zagospodarowanie terenu na działce, którą używa "Portka" spółka z o.o., a która sąsiaduje z działką przez niego dzierżawioną. O istnieniu tych zdjęć wiedzą radni - były prezentowane na Komisji Uzdrowiskowej Rady Miasta jesienią ubiegłego roku. Zrobiły duże wrażenie na samych radnych jak i na Eugeniuszu Portce. O ich istnieniu poinformowaliśmy władze miasta, które nie zabrały w tej sprawie żadnego stanowiska.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama