Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, tlenek węgla, ratownicy, czadW budynku przy ul. Kniewskiego po południu interweniowali strażacy. Okazało się, że unosi się tam tlenek węgla. Potrzebna była pomoc lekarza.


Strażacy mieli do rozwiązania zagadkę, bowiem największe stężenie czadu było na górnych kondygnacjach klatki schodowej. Cichy zabójca, jakim jest tlenek węgla, w niewielkich ilościach występował również w mieszkaniach. 3 osoby poczuły się na tyle źle, że niezbędna była pomoc ratowników. 2 kobiety i dziewczynka trafiły do szpitala. Strażacy sprawdzili piecyki gazowe w mieszkaniach i w jednym z lokali odkryli zwiększone stężenie gazu. Budynek przewietrzono i na miejsce wezwano administratora.

 

informacje kołobrzeg, tlenek węgla, ratownicy, czad

informacje kołobrzeg, tlenek węgla, ratownicy, czad

informacje kołobrzeg, tlenek węgla, ratownicy, czad

informacje kołobrzeg, tlenek węgla, ratownicy, czad

informacje kołobrzeg, tlenek węgla, ratownicy, czad

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama