Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, castorama, macro, mcdonald'sPowstaną kolejne sklepy należące do wielkich sieci. Restauracja McDonald's już się buduje. W Budzstowie będzie Castorama, pod Radzikowem Macro.


Nowe firmy to nowe miejsca pracy. A będzie ich kilkadziesiąt. Już w czerwcu powstanie McDonald' przy ulicy Koszalińskiej. Tylko tam pracę znajdzie 60 osób. Dzięki tej inwestycji, rozwinie się również sam wylot na Koszalin, bowiem wzrośnie jego atrakcyjność. W Kołobrzegu o restauracji tej znanej światowej marki mówi się od wielu lat. Teraz staje się to faktem. Ale to nie koniec wielkich zmian na kołobrzeskim rynku.

Portal "Propetynews.pl" informuje o rozpoczynającej się wkrótce budowie "Castoramy" przy ulicy Bolesława Chrobrego w Budzistowie, czyli de facto w Kołobrzegu. Kompleks handlowy ma mieć ponad 14 tysięcy metrów kwadratowych. "- Do 15 marca chcemy złożyć wniosek o pozwolenie na budowę parku handlowego, by móc przekazać obiekt najemcom już w listopadzie 2012 r. - powiedziała Agnieszka Czapska z firmy Koncepta. Firma ma już podpisaną umowę z marketem budowlanym Castorama, poza tym osobny budynek zajmie supermarket spożywczy o powierzchni ok. 2,6 tys. mkw., z którym obecnie toczą się negocjacje. W parku handlowym będzie też galeria handlowa ze sklepami odzieżowymi i obuwniczymi, RTV i AGD, kwiaciarnią i apteką. Wśród najemców, którzy podpisali umowy z firmą Koncepta, są już CCC, Deichmann, Hebe, Takko, LPP (pojawią się marki Cropp, House, Reserved)" - czytamy na "Propetynews.pl".

Przy ul. Sienkiewicza powstanie natomiast Makro. Starostwo Powiatowe wydało już pozwolenie na budowę hali o powierzchni użytkowej niemal 1800 metrów kwadratowych. W naszym mieście będzie się mieściła jedna z mniejszych hurtowni tej sieci, ale zainteresowanie tak dużych graczy rynkowych Kołobrzegiem świadczy o potencjale gospodarczym miasta nad Parsęta. Zmienią również kołobrzeski krajobraz, zwłaszcza od strony Białogardu, a na pewno wpłyną na zmianę polityki cenowej wielu rynkowych graczy i zwiększenie konkurencji.

informacje kołobrzeg, castorama, macro, mcdonald's

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama