Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, biogazownia, pozwolenie, budowa, kontrowersjePomimo kontrowersji i zastrzeżeń stowarzyszenia Ekologiczny Kołobrzeg, Starostwo Powiatowe wydało decyzję na budowę biogazowni w Korzyścienku.


Krzysztof Plewko decyzją starostwa jest bardzo zaskoczony. Ekologiczny Kołobrzeg został uznany za stronę w tej sprawie. Stowarzyszenie nie zgadza się na tę inwestycję. Prezes Plewko twierdzi, że brak decyzji środowiskowej uniemożliwia starostwu wydanie pozwolenia na budowę. - Będziemy tę decyzję zaskarżać - powiedział nam w rozmowie telefonicznej szef Ekologicznego Kołobrzegu.

Tymczasem Elżbieta Lis, naczelnik Wydziału Budownictwa Starostwa Powiatowego twierdzi, że trwające obecnie postępowanie w Gminie Kołobrzeg w sprawie decyzji środowiskowej nie powoduje, że poprzednia jest nieważna i na tej podstawie, nie znajdując uzasadnienia w argumentach stowarzyszenia przeciwko wydaniu pozwolenia na budowę, takowe na budowę biogazowni zostało wydane już wczoraj.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama