Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zamki, z piasku, plażaWielu zastanawiało się, jak wielki zamek wygra I Otwarty Konkurs na Budowlę z Piasku. Tymczasem laureatem została płaskorzeźba... owocowego bałwana.


W pierwszym tego rodzaju konkursie, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Promocji i Informacji Turystycznej, udział wzięło aż 10 drużyn. Każda liczyła od 2 do 4 zawodników. Przekrój twórczości i technologii był spory. Powstały zamki i zameczki, a także rzeźby. Okazało się, że wygrała płaskorzeźba bałwana, którą nazwano "Owocowy Bałwan". Jej autorem jest rodzina ze Szczawna Zdroju: Romana, Arek, Oliwier i Maks. Jak uznali niektórzy członkowie jury, rzeźba zasługuje na uznanie nie tylko za pomysłowość, ale również za adekwatne nawiązanie do zimnego lata. Werdykt wywołał jednak ogromne niezadowolenie publiczności, która chciała, aby nagrodzono wykonawców jednego z zamków. Bałwan był jednak bezkonkurencyjny.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama