Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, bazylika, remont, dźwigPo raz kolejny byliśmy świadkami złożonych prac przy zabytkowej bazylice. Tym razem na dzwonnicę na wysokość 42 m wciągnięto metalową konstrukcję.


Przedłuża się remont Bazyliki Mariackiej. Prace już dawno powinny dobiec końca, a w środku średniowiecznej świątyni nadal trwają prace budowlane. Przy okazji, w bloku wieżowym wykonywane są prace gwarancyjne związane z kruszącą się i odpadającą cegłą. We wtorek po południu na ulicy Katedralnej stanął dźwig. Niemal 70-metrowy słup stali umożliwił wciągnięcie na północny hełm wieżowy specjalną metalową konstrukcję.

Prace trwają, a ich końca na razie nie widać. To już trzeci rok remontów i poprawek po remontach wykonanych. Warto dodać, że wkrótce w oknach bazyliki wstawione zostaną nowe witraże.

 

informacje kołobrzeg, bazylika, remont, dźwig

informacje kołobrzeg, bazylika, remont, dźwig

informacje kołobrzeg, bazylika, remont, dźwig

informacje kołobrzeg, bazylika, remont, dźwig

informacje kołobrzeg, bazylika, remont, dźwig

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama