Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, michał, dziecko, urodzinyPrezydent tradycyjnie odwiedził pierwszego urodzonego w nowym roku mieszkańca Kołobrzegu. Michał urodził się 3 stycznia i ma się doskonale.


Pani Kamila bardzo sobie chwali pobyt w kołobrzeskim szpitalu. Nie mniej jednak, jej synkowi Michałowi na świat się nie spieszyło, to znaczy, że Kołobrzeg na pierwszego mieszkańca w tym roku musiał czekać aż 3 dni. - Poród był bez powikłań, wszystko odbyło się zgodnie z planem - mówi pełna wigoru pani Kamila. Ma powody do zadowolenia, bowiem urodził się jej zdrowy syn. Michał ważył w dniu urodził 3,35 kg oraz mierzył nieco ponad 50 centymetrów.

Pierwszego kołobrzeżanina odwiedził Janusz Gromek. Pani Kamili życzył zdrowia i zadowolenia z syna.

 

informacje kołobrzeg, michał, dziecko, urodziny

informacje kołobrzeg, michał, dziecko, urodziny

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama